Cześć.

Właściwie powinienem wyjaśnić czym ma być ten blog, a czym nie.

Natomiast pisząc te słowa nadal nie mam jasno sprecyzowanego celu. Budując ten blog chce raczej tworzyć miejsce w którym mogę bez cenzury czy zbędnej krępacji tworzyć bardzo skanalizowane przemyślenia okraszone moją fotografią, do której całkiem niedawno powróciłem.

Mam nadzieje również ze będzie to wiele bardziej znaczące pod wglądem merytorycznym miejsce niż Facebook, na którym praktycznie przestałem się osobiscie udzielać i dzielić się jakąś bardziej wartościową myślą, gdyż uznałem ze nie bardzo mi odpowiada dynamika oraz powierzchowna forma wpisów które są bardziej rozrywkowe i nie niosą jakiegoś znaczącego wkładu, od po za powiedzmy rozrywkowego.

Tak wiec uznałem ze nadeszła pora by mieć swojego spersonifikowanego bloga, który mi posłuży do tych jakże przecież skromnych celów.

Jako ze zajmuje sie od lat projektowaniem  www, zaczęło mi to przypominać szewca który chodzi bez butów.. jako ze buty umiem szyć całkiem nieźle, to pora była przenieść sie w swój prywatny zakątek internetu i tu pisać co mam w swej subiektywnej myśli na raz na myśli.

Co to za zdjęcie?

fota strzelona w Wilanowie na spontanie, od razu przyszedł mi koncept na okładkę tego bloga i jego pierwszy post:)